bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 24 maja 2019
  • wyświetleń: 8462

[FOTO] Inauguracja mundialu. Miasto gotowe na imprezę

W piątek o godzinie 20.30 zabrzmi pierwszy gwizdek Mistrzostw Świata w piłce nożnej do lat 20 na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej. Miasto jest gotowe na największą w historii stolicy Podbeskidzia imprezę sportową.

Stadion Miejski gotowy na młodzieżowy mundial - 24.05.2019 · fot. bielsko.info


Już dziś na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej odbędzie się pierwszy mecz Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019. O godzinie 20.30 zmierzą się Ukraina i Stany Zjednoczone. Na mecz inaugurujący turniej w Bielsku-Białej rozprowadzono ogólnie 8174 bilety. Bilety ciągle są w sprzedaży internetowej na stronie FIFA.

Ze względu na sytuację pogodową nie ma zagrożenia odwołania bądź przełożenia zaplanowanego na piątek pierwszego spotkania rozgrywanego naszym mieście w ramach Mistrzostw Świata FIFA U-20. Wczoraj na stadionie trwały prace zabezpieczające i poprawiające stan murawy. Dziś przed południem trwały ostatnie zabiegi pielęgnacyjne.

Stadion Miejski gotowy na młodzieżowy mundial - 24.05.2019
Stadion Miejski gotowy na młodzieżowy mundial - 24.05.2019 · fot. bielsko.info


Przypominamy, że na naszym stadionie mecze rozegrają zespoły z grup D (Nigeria, Ukraina, USA, Katar - nie wystąpi w Bielsku-Białej) i F (Portugalia, Korea Południowa, Argentyna, RPA).

Mecze na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej:
  • 24 maja, godz. 20.30, Ukraina - Stany Zjednoczone
  • 25 maja, godz. 15:30, Portugalia - Korea Południowa
  • 27 maja, godz. 20:30, Stany Zjednoczone - Nigeria
  • 28 maja, godz. 18:00, Portugalia - Argentyna
  • 30 maja. godz. 20:30, Nigeria - Ukraina
  • 31 maja, godz. 20:30, Republika Południowej Afryki - Portugalia
  • 4 czerwca, godz. 20:30 (1/8 finału )
  • 8 czerwca, godz. 20:30 (mecz ćwierćfinałowy)


Stadion Miejski gotowy na młodzieżowy mundial - 24.05.2019
Posiadacze biletów na mecze mogą za darmo jeździć komunikacją miejską · fot. bielsko.info


Przypominamy, że posiadacze biletów na spotkania rozgrywane w Bielsku-Białej w ramach Mistrzostw Świata FIFA U20 upoważnieni są do bezpłatnego korzystania z komunikacji miejskiej. Bilety na dane spotkanie traktowane są jak bilety autobusowe w dni meczowe, od godziny 6.00 rano do 01.00 dnia następnego.

By ułatwić dotarcie na stadion MZK Bielsko-Biała uruchamia w dni meczowe dodatkowe bezpłatne linie autobusowe. Więcej na ten temat na stronie www.fifaworldcup.bielsko-biala.pl.

Kibicom, którzy na mecze przybywają spoza miasta własnymi środkami komunikacji sugerujemy natomiast, żeby udawali się na bezpłatny parking położony przy ul. Karbowej (przy Hali Widowiskowej BBOSiR), skąd kursować będą na stadion specjalne bezpłatne autobusy komunikacji miejskiej linii 104. Ponadto na kibiców czekają parkingi przy dworcu PKP, ul. Dmowskiego, ul. Sempołowskiej i ul. Broniewskiego).

parkingi

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.