bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 21 maja 2019
  • wyświetleń: 4014

Blisko 1000 Nigeryjczyków będzie dopingować swoją drużynę

Już za kilka dni rozpoczną się Mistrzostwa Świata w piłce nożnej do lat 20. W Bielsku-Białej spotkania rozegrają część zespołów przydzielonych do grupy D, czyli Nigeria, Ukraina i USA oraz do grupy F Portugalia, Korea Południowa, Argentyna i RPA.

nigeria


Ze względu na mieszkających i pracujących w Bielsku-Białej i regionie obywateli Ukrainy liczono, że to kibice tego właśnie kraju stanowić będą najliczniejszą grupę na stadionie. Tymczasem statystyki wskazują na coś zupełnie innego. Aktualnie najliczniejszą grupą kibiców, którzy zdecydowali się na kupno biletów i dopingowanie swoich reprezentacji w Bielsku-Białej są... Nigeryjczycy.

Afrykańczycy rozegrają w naszym mieście dwa spotkania. 27 maja zmierzą się ze Stanami Zjednoczonymi, natomiast 30 maja z Ukrainą. Oba spotkania rozpoczną się o godzinie 20.30, a na trybunach dopingować ich będzie blisko 1000 kibiców w zielono-biało-zielonych barwach.

mecze fifa

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.