Wiadomości

  • 20 maja 2019
  • wyświetleń: 13203

Dom w 3 miesiące! - Dni Otwarte w pokazowym budynku w Łące

Artykuł sponsorowany:

Firma Partner Group Silesia sp. z o.o. z Żor, właściciel marki NaszDomek.eu, buduje domy w technologii keramzytu prefabrykowanego, systemu stosowanego od lat w Skandynawii i Niemczech. Nowy dom na działce klienta powstaje w zaledwie 3 miesiące. Jeśli chcesz zobaczyć jak wygląda taki dom, firma zaprasza w najbliższy piątek i sobotę na Dni Otwarte w pokazowym budynku w Łące!

Dom pokazowy Łąka


Dni Otwarte w pokazowym budynku w ŁąceJuż w piątek i sobotę 24 i 25 maja w godz. 12.00 - 18.00 zapraszamy na DNI OTWARTE do miejscowości ŁĄKA koło Pszczyny na ul. Dąbrowskiego. Przyjed‍ź i przekonaj się sam, jak wygląda dom z keramzytu prefabrykowanego. Tym razem pokażemy Ci dom parterowy o łącznej powierzchni 130 m2 z garażem, wykończony do stanu deweloperskiego. Ważniejsze jednak abyś poznał naszą technologię a jeśli Ci się spodoba, możemy zaprojektować dowolny domek Twoich marzeń ! W tej sprawie będziesz mógł porozmawiać na miejscu z naszymi projektantami, doradcami technicznymi, a także spytać o możliwość kredytowania Twojego domku.

Serdecznie zapraszamy!


Wstęp wolny.


Domy w technologii keramzytu prefabrykowanegoKeramzyt to lekkie kruszywo ceramiczne, otrzymywane przez wypalanie łatwo pęczniejących glin w piecach obrotowych w temperaturze 1200°C, bez domieszki jakichkolwiek substancji szkodliwych. Posiada wysoką izolacyjność cieplną, jest odporny na czynniki atmosferyczne i chemiczne oraz gryzonie. Ściany z keramzytu składają się z 75% keramzytu 15% piasku i 10% cementu , który służy jako spoiwo , przez to gwarantują wysoką kumulacyjność cieplną, ogniotrwałość oraz izolacyjność akustyczną.

Keramzyt zastosowany w ścianach zapewnia doskonały mikroklimat wewnątrz budynku, regulując parametry fizykochemiczne powietrza w otoczeniu. Atmosfera w budynku podobna jest do atmosfery w domach z tradycyjnej cegły ceramicznej. Grubość i solidność ścian, która przypomina trwałą, tradycyjną budowę to kolejna zaleta tego systemu.

NaszDomek.eu stawia takie domy w 3 miesiące m.in. dlatego, że system keramzytu prefabrykowanego praktycznie przebiega bez procesów "mokrych" w związku z tym nie ma potrzeby sezonowania budynku. W tym systemie budownictwa otrzymujemy idealnie gładkie, wewnętrzne powierzchnie, więc nie ma potrzeby ich tynkowania! Dodatkowo firma przygotowuje kanały pod instalacje, więc nie ma potrzeby kucia bruzd pod przewody. Dom w systemie keramzytu prefabrykowanego jest bardzo ciepły. Dzięki naturalnym ekologicznym materiałom zapewnia wysoki komfort mikroklimatyczny a przez to niskie koszty utrzymania. Mamy tu dowolność przy wyborze źródła ciepła od tradycyjnych kotłów przez piece gazowe po pompy ciepła.

To wszystko tylko w 3 miesiące!Zachęcamy do kontaktu : Żory ul. Kościuszki 11. Szczegóły na stronie http://www.naszdomek.eu lub pod nr tel. 608 199 777

Polub nas na Facebooku