bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 19 maja 2019
  • 20 maja 2019
  • wyświetleń: 11463

Bielszczanka wygrała Szansę na sukces i zaśpiewa w Opolu!

Aleksandra Nykiel, wokalistka urodzona w Bielsku-Białej, pokonała wszystkich uczestników popularnego programu "Szansa na sukces" emitowanego na antenie Telewizji Polskiej. Jej piękny głos urzekł telewidzów, którzy wybrali ją w głosowaniu SMS-owym.

Loading...


Ola swoją muzyczną przygodę zaczęła w wieku siedmiu lat. Talent zaprowadził ją do programu "Szansa na sukces". Dzięki wygranej w programie weźmie udział w Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w koncercie Debiuty. Drzwi do wielkiej kariery zostały szeroko otwarte. Redakcja serwisu bielsko.info serdecznie gratuluje wygranej i liczy na owocny rozwój muzycznej kariery młodej, skromnej i wyjątkowo utalentowanej mieszkanki Bielska-Białej.

Występ Aleksandry Nykiel podczas trzeciego odcinka "Szansy na sukces". Gościem programu była Natalia Kukulska. Śpiewano piosenki z repertuaru jej mamy, zmarłej tragicznie w 1980 roku Anny Jantar.

sid / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.