bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 16 maja 2019
  • wyświetleń: 10265

"Osiedle Polskich Skrzydeł". Ekipa zrealizuje film w Bielsku-Białej

Znamy więcej szczegółów filmu, który na przełomie maja i czerwca będzie nagrywany w Bielsku-Białej.

lotnisko
Lotnisko w Bielsku-Białej · fot. bielsko.info


Kilka dni temu informowaliśmy o castingu do fabularnego filmu, który będzie nagrywany na lotnisku w Aleksandrowicach. Film w reżyserii Michała Wnuka ma nosić tytuł "Osiedle Polskich Skrzydeł". Reżyser z Górnego Śląska w swoim prortfolio ma m.in. reżyserię kilku odcinków serialu "M jak Miłość". W 2009 roku na Koszalińskim Festiwalu Debiutów Filmowych otrzymał nagrodę za krótkometrażowy film fabularny "Co mówią lekarze".

W filmie realizowanym w Bielsku-Białej ma zagrać kilku znanych aktorów: m.in. Maciej Musiałowski, Tomasz Włosok, Andrzej Konopka.

Zdjęcia do filmu o współczesnych lotnikach w naszym mieście będą realizowane w dniach 25 maja - 6 czerwca. Osoby, które chcą wziąć udział w castingu, proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Wszelkie dodatkowe pytania należy kierować na maila abmzaprasza@studioabm.com.pl.

Producentem filmu jest Studio Filmowe Kadr. Film otrzymał dotację z Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej w kwocie 1,75 mln złotych.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.