bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 14 maja 2019
  • 18 maja 2019
  • wyświetleń: 4437

OSP Hałcnów świętuje 125 lat działalności. Będzie piknik strażacki

Za nami:

W sobotę 18 maja na parkingu obok Domu Kultury w Hałcnowie odbędą się Ogólnomiejskie Obchody Dnia Strażaka połączone z 125-leciem Ochotniczej Straży Pożarnej Bielsko-Biała Hałcnów.

Nowy samochód dla OSP Hałcnów
OSP Hałcnów świętuje 125 lat działalności · fot. Mirosław Jamro, Pressmix


Uroczystości rozpoczną się o godzinie 15.00 przemarszem do hałcnowskiej bazyliki. Po Mszy Świętej odbędzie się uroczysty apel połączony z wręczeniem odznaczeń i poświęceniem nowych samochodów bojowych. Oficjalną część uroczystości zakończy defilada i koncert orkiestry dętej OSP Hałcnów.

O godzinie 17.45 rozpoczną się pokazy sprzętu i sprawności bojowej jednostek OSP z terenu miasta Bielska-Białej. Pół godziny później swoje umiejętności artystyczne zaprezentują dzieci i młodzież z Domu Kultury w Hałcnowie. O godzinie 19.30 rozpocznie się koncert zespołu This Cover Band, a imprezę zakończy festyn z muzyką na żywo w wykonaniu zespołu Selen.

osp hałcnów

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.