bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 13 maja 2019
  • wyświetleń: 2761

[ZDJĘCIA] Zmodernizowano boisko w ramach Budżetu Obywatelskiego

11 maja symbolicznie oddano do użytku boisko wielofunkcyjne przy Szkole Podstawowej nr 2 Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja. Obiekt powstał w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Bielska-Białej 2018. Wydarzeniu towarzyszyła uroczysta akademia, a na terenie szkoły odbył się piknik rodzinny pod hasłem "W zdrowym ciele, zdrowy duch".

Zmodernizowano boisko w ramach Budżetu Obywatelskiego · fot. UM Bielsko-Biała


Celem projektu była modernizacja boiska, które posiadało nieremontowaną od 40 lat nawierzchnię asfaltową, przestarzałe bramki i wymagające remontu szczątkowe trybuny. W ramach projektu powstało nowoczesne, wielofunkcyjne boisko spełniające współczesne standardy dostosowane do potrzeb szkoły, jednocześnie otwarte dla mieszkańców miasta.

Obecnie boisko posiada nawierzchnię poliuretanową o wymiarach 28 x 15 m. Ogrodzone jest z trzech stron piłkochwytami, a z jednej strony ogrodzeniem stalowym. Jest wyposażone w bramki do gry w piłkę ręczną, 2 komplety urządzeń do gry w siatkówkę, 2 komplety do gry w koszykówkę. Nawierzchnia boiska posiada zróżnicowane kolorystycznie linie pól do gry. Realizacja zadania zakończyła się w kwietniu 2019 r.

ab / bielsko.info
źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.