bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 10 maja 2019
  • wyświetleń: 3588

[ZDJĘCIA] Puchar Mistrzostw Świata FIFA U-20 w Bielsku-Białej

Na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej zaprezentowano dziś puchar Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019.

Puchar Mistrzostw Świata FIFA U-20 w Bielsku-Białej - 10.05.2019 · fot. UM Bielsko-Biała


- Melduję o przygotowaniu miasta Bielska-Białej oraz Stadionu Miejskiego do Mistrzostw - poinformował Prezydent Miasta Jarosław Klimaszewski. - Organizacyjnie wszystko zostało dopięte na ostatni guzik, teraz pozostało nam czekać na piłkarzy. Mieliśmy szczęście przy losowaniu drużyn. Liczę na wielkie widowisko sportowe i duże emocje. Zapraszam do wspólnego kibicowania - dodał Jarosław Klimaszewski. Podczas spotkania z mediami zaprezentowano także piłkę, która będzie używana w trakcie mistrzostw.

Już 23 maja w Łodzi zabrzmi pierwszy gwizdek młodzieżowego mundialu, a dzień później - 24 maja rozegrany zostanie mecz inaugurujący mistrzostwa w Bielsku-Białej, w którym reprezentacja USA zmierzy się z Ukrainą.

Puchar Mistrzostw Świata FIFA U-20 w Bielsku-Białej - 10.05.2019
Puchar Mistrzostw Świata FIFA U-20 w Bielsku-Białej - 10.05.2019 · fot. UM Bielsko-Biała


W Mistrzostwach Świata FIFA U-20 wezmą udział 24 narodowe drużyny, które na sześciu stadionach rozegrają łącznie 52 mecze. Młodzieżowego Mistrza Świata poznamy 15 czerwca.

Zapraszamy także na specjalnie dedykowaną temu wydarzeniu stronę internetową - fifaworldcup.bielsko-biala.pl.

ab / bielsko.info
źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.