bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 23 kwietnia 2012
  • wyświetleń: 4074

Gemini: spotkania ze stylistką

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj

Od marca Gemini Park w Bielsku-Białej zaprasza w każdy czwartek na bezpłatne indywidualne konsultacje stylistki Agaty Zolich wszystkie panie i panów, którzy nie czują się pewnie w swojej skórze lub potrzebują drobnych wskazówek, by prezentować się jeszcze lepiej.

Gemini, stylistka
W Gemini odbywają się spotkania ze stylistką.


Do tej pory z usług stylistki w Gemini Park korzystały zarówno mamy i mężczyźni biznesu, jak też młode osoby poszukujące pracy i ludzie marzący o miłości... Dzięki jej poradom mogą zaoszczędzić czas i pieniądze, zyskując jednocześnie poczucie pewności i własny styl. A Agata Zolich mówi, że „największą frajdę sprawia jej metamorfoza, jaką przechodzą jej klienci, kiedy z dumą i odbudowaną pewnością siebie zbierają pochwały i komplementy.”.

Z uwagi na duże zainteresowanie usługą bezpłatnej porady modowej konieczne jest umówienie się ze stylistką za pomocą formularza dostępnego na stronie internetowej Centrum.

Jedna z najbardziej znanych stylistek w USA, Rachel Zoe, za godzinę porady z zakresu wizerunku pobiera wynagrodzenie w wysokości kilku tysięcy dolarów. Z dobrym efektem dla niej i dla zainteresowanych gwiazd ekranu i celebrytów:) Klientów jej nie brakuje, bowiem o sukcesie w życiu zawodowym i prywatnym decyduje nie tylko to, co komu w duszy gra i poziom IQ, ale również wygląd. Jak Cię widzą, tak Cię piszą... Ta świadomość, a wraz z nią moda na korzystanie z usług profesjonalnych stylistów dotarła również do Polski.

Popularność zawodu stylisty datuje się jednak od średniowiecza, kiedy nad strojami dam czuwały garderobiane. Prywatne garderobiane odeszły do lamusa i zastąpiły je modelki o idealnej figurze prezentowane na łamach czasopism modowych, które stały się inspiracją do naśladowania. Często niedościgłą, gdyż nie każda kobieta nosi rozmiar 34 czy 36, ma nogi aż do samej szyi i stać ją na ubrania od światowych designerów.

Nie każdy mężczyzna wygląda jak George Clooney czy Shean Connery po 50. Najpierw więc kobiety, potem również mężczyźni wzięli sprawy w swoje ręce i zaczęli szukać ubrań pasujących do ich sylwetek i na ich kieszeń… Niektórym się to udało - urodzili się z wyczuciem smaku. Mają wdzięk i szyk. Inni znajomość swego ciała i ducha zyskali wraz z wiekiem. Świadomie tworzą styl oddający osobowość i zgodny z typem urody, charakterem sylwetki, rodzajem wykonywanej pracy...

Większość jednak pogubiła się w tłoku kolorowych ciuchów, modowych trendów, rad i porad znajomych. Gigantyczna oferta sklepów odzieżowych zalewająca świat wprowadziła chaos i zamieszanie w ich głowach, szafach i stylach. Potrzebują życzliwego i profesjonalnego spojrzenia. Takie zapewni stylistka - znawca mody i uważny obserwator.

Doradca nie będzie wywierać presji, nie zmusi do rewolucyjnej zmiany sposobu ubierania się, nie opróżni szafy z zawartości. Raczej da do myślenia. Skłoni do innego spojrzenia na siebie. Zasugeruje właściwe do typu urody i figury kroje, kolory, dodatki tak, by wyeksponować atuty i zatuszować niedoskonałości. Pomoże wydobyć osobowość. Pokaże, jak wyrażać siebie za pomocą ubioru. Dzięki stylistce w szafie może znajdować się niewiele ubrań, ale za to na każdą okazję. I co równie ważne ubrania w jednym stylu, podkreślającym indywidualność.

Już sławna Coco Chanel mówiła, że moda przemija, a styl zostaje. Wspomniana wcześniej Rachel Zoe wyraziła to bardziej ekspresyjnie, biorąc udział w sesji przedstawiającej różne sposoby zabójstwa z rąk projektantów. Na zdjęciach stała się ofiarą mody. Zginęła otruta modnym drinkiem, porażona wielką fryzjerską suszarką i pod stertą drogich ciuchów. Moda traktowana bezrefleksyjnie okazała się zabójcza.

Klientom stylistki, która zaprasza w każdy czwartek do Gemini Park na bezpłatne spotkania, taki los nie grozi. Moda przemija, styl pozostaje...

adv / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Gemini Park

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj