Wiadomości

 • 2 maja 2019
 • wyświetleń: 3758

Majowy festiwal roślin - sprawdź i skorzystaj z promocji!

Artykuł sponsorowany:

Pełną parą ruszył majowy festiwal roślin w Centrum Ogrodniczym Szarotka. W ofercie kilkaset odmian roślin a to wszystko w bardzo atrakcyjnych cenach! Sprawdź już dziś obszerną ofertę firmy i skorzystaj z majowych promocji! Dodatkowo wielkimi krokami zbliża się upragniony przez wszystkich weekend majowy, a to doskonała okazja, by rozpocząć sezon grillowy!

Największy wybór roślin w regionie!
Pełna galeria dostępna tutaj
Galeria Roślin Szarotka


Centrum Ogrodnicze Szarotka w Żywcu to największy wybór grilli, wędzarni, kociołków żeliwnych, akcesoriów oraz dodatków specjalistycznych. W swojej ofercie posiada kilkaset art. do grillowania oraz wędzenia.

Szarotka


Link do gazetki z akcesoriami do wędzenia: TUTAJ

Szarotka


Zapraszamy do zapoznania się z aktualną gazetką promocyjną, która obowiązuje do 11.05.2019r. a dzięki której można nabyć wiele produktów i urządzeń w naprawę bardzo atrakcyjnych cenach: http://www.szarotka.com.pl/gazetka - kolejna gazetka już od 13.05.2019r.

Gazetka promocyjna Szarotka


Koszenie trawnika

Centrum ogrodnicze Szarotka posiada w swojej ofercie bezobsługowe roboty koszące posiadające smart system, lokalizację GPS oraz zabezpieczenia przed kradzieżą i dziećmi. Bardzo ważną zaletą jest praca w trybie ciągłym bez hałasu i bez konieczności zbierania trawy. Inteligentne nożyki posiadają zabezpieczenie przed kamieniami i ścinają trawę o 1-2 mm która automatycznie się rozkłada zasilając nasz ogród w składniki mineralne.

Gardena


Roboty koszące Szarotka
Dodatkowo dzięki współpracy z czołowymi producentami takimi jak STIGA, ALKO, GARDENA, STIHL, VIKING, CASTEL GARDEN w ofercie możemy znaleźć największą liść kosiarek i traktorów ogrodowych.

Kosiarki Szarotka


Podlewanie może być bardzo proste

Centrum Ogrodnicze Szarotka oferuje również odpowiednie systemy nawadniania dla każdego ogrodu i różnych potrzeb: do równomiernego nawadniania trawnika, precyzyjnego zraszania rabat kwiatowych, żywopłotów czy roślin na balkonie lub tarasie — to wszystko dzieję się automatycznie wtedy, kiedy jest potrzebne.

Gardena


Systemy nawadniania Szarotka
Darmowe warsztaty

Szarotka stała się najbardziej rozpoznawalną marką ogrodniczą na śląsku. Bierze czynny udział w organizacji szkoleń i warsztatów dla dzieci i młodzieży zarówno w centrach ogrodniczych jak również z szkole ogrodniczej.Organizuje również wiele wykładów, a z porad jej fachowców, warsztatów i projektów społecznych korzysta już tysiące osób z:
 • Przedszkoli
 • Szkół
 • Rodzinnych Ogrodów Działkowych
 • Ogrodów Społecznych i Osiedlowych


Wykłady Szarotka


Centrum inspiracji i dekoracji

Szarotka to nie tylko centrum ogrodnicze to także centrum inspiracji i dekoracji, można tu kupić ponad 3 tysiące art. do dekoracji domu i ogrodu oraz praktyczne i nietuzinkowe prezenty okolicznościowe:

Akcesoria Szarotka


Centrum Ogrodnicze "Szarotka" jest jednym z największych centrów ogrodniczych na śląsku, posiada ponad 22-letnie doświadczenie a w każdym z oddziałów znajduje się ponad 8500 art. do domu i ogrodu oraz największy wybór:
 • roślin (drzewka, drzewa, krzewy, byliny, rośliny rabatowe, rośliny szkółkarskie, kwiaty doniczkowe),
 • nawozów, środków ochrony i pielęgnacji roślin,
 • podłoży (ziemia uniwersalna, podłoża specjalistyczne, torf, keramzyt, kora, kamień dekoracyjny etc.),
 • urządzeń ogrodniczych (roboty koszące, traktory, kosiarki elektryczne i spalinowe, kosy i podkaszarki, wertykulatory, aeratory, glebogryzarki, dmuchawy i odkurzacze spalinowe i elektryczne, pilarki spalinowe i elektryczne, myjki ciśnieniowe, pompy wodne, odśnieżarki i wiele innych),
 • narzędzi i opryskiwaczy,
 • profesjonalnych grilli,
 • profesjonalnych systemów nawadniania,
 • artykułów dekoracyjnych do wystroju domu i ogrodu.


Szarotka


Centrum Ogrodnicze Szarotka honoruje kartę Dużej rodziny oraz Rodzina+ dzięki czemu posiadacze tych kart mogą dokonać zakupu z dodatkowym atrakcyjnym rabatem. Dodatkowo wychodząc na przeciw potrzebą naszych Klientów wprowadziliśmy płatności kuponami Sodexo a dla stałych klientów możliwość skorzystania z nowej karty rabatowej.

Szarotka


Największym atutem Centrum Ogrodniczego Szarotka poza wykwalifikowaną kadrą jest ponad 22-letnie doświadczenie połączone ze sprzedażą profesjonalnych, markowych urządzeń.

Jesteśmy dealerem najważniejszych marek na rynku m.in.: STIHL, STIGA, VIKING, GARDENA, FISKARS, GREENMILL, AL-KO, SUBSTRAL, CASTELGARDEN, AGRECOL, FLOROVIT, BRIGGS&STRATTONCentrum Ogrodnicze Szarotka posiada również profesjonalny serwis urządzeń ogrodniczych oraz odśnieżarek.

Wirtualny spacer Centrum Ogrodnicze Szarotka w Bielsku-BiałejWirtualny spacer Centrum Ogrodnicze Szarotka w Żywcu---
Centrum Ogrodnicze "Szarotka"
oddział Bielsko-Biała
ul. Elizy Orzeszkowej 40
tel.: 33 498 98 45
godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku 8.00-18.00, sobota 8.00-16.00

Szarotka z lotu ptaka


Centrum Ogrodnicze "Szarotka"
oddział Żywiec
ul. Wesoła 71,
tel.: 33 475 19 55
godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku 8.00-18.00, sobota 8.00-16.00
Szarotka z lotu ptaka