Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 29 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 758

Kempingi w Polsce. Gdzie spędzić niezapomniane wakacje z rodziną?

Materiał partnera:

Polska jest często niedoceniana przez miłośników zagranicznych wyjazdów i letnich eskapad. Nie trzeba przecież daleko szukać, żeby znaleźć atrakcyjne miejsce na urlop. Nasz kraj bowiem ma wręcz idealne położenie geograficzne, przez co obfituje w miejsca umożliwiające letni wypoczynek. 

Kempingi w Polsce. Gdzie spędzić wakacjeAmatorom całodziennego wygrzewania się na słońcu polecane jest wybrzeże, osoby uprawiające sporty wodne idealne warunki do realizowania swoich pasji znajdą na Mazurach, a góry wybiorą osoby czerpiące przyjemność z krótszych i dłuższych wspinaczek.

Przedstawiamy 3 miejsca popularne wśród zwolenników spędzania wakacji w Polsce. Oto one:

Chałupy 6To niezwykle urokliwe pole namiotowe wskazywane jest jako jedno z najatrakcyjniejszych nad wybrzeżem. Pobyt tutaj trzeba rezerwować z rocznym wyprzedzeniem, bo tak dużym zainteresowaniem się cieszy. A to wszystko za sprawą malowniczego położenia na Półwyspie Helskim, nieopodal popularnej miejscowości nadmorskiej - Władysławowa. Tamtejsze warunki są wprost idealne do uprawiania kitesurfingu i windsurfingu. Miejsce dla zwolenników rzucania frisbee, gry w siatkówkę i pływania też się tam znajdzie.

Camping EchoKemping to nie tylko miejsce, ale przede wszystkim ludzie, którzy tworzą niesamowity klimat. To właśnie za sprawą ludzi położony na Mazurach, zaledwie 12 km od Giżycka Camping Echo zdobywa liczne wyróżnienia i uznawany jest za jeden z najlepszych w tym regionie. W skład kempingu wchodzą pola: namiotowe, biwakowe i kempingowe, położone nad jeziorem Niegocin. Z każdego z miejsc roztacza się niesamowity widok na panoramę miasta Giżycko. Tutaj wypoczniesz, zapomnisz o troskach i problemach dnia codziennego, a przy tym naładujesz akumulatory na cały rok.

Camp 66Karkonosze to najwyższe pasmo górskie Sudetów, które każdego roku jak magnes przyciąga miłośników wspinaczek górskich. A jeśli Karkonosze to i Camp 66, czyli pole kempingowe położone niecałe 2 km od Karpacza. To doskonała baza wypadowa na górskie szlaki turystyczne. Ale nie tylko amatorzy aktywnego wypoczynku będą zadowoleni z pobytu tutaj. Mniej aktywni mogą upiec kiełbaski i pośpiewać przy ognisku, urządzić biwak z niesamowitym widokiem na góry czy poleżeć na hamaku i poczytać w spokoju książkę. Dla każdego coś miłego.Planujesz wakacje w kamperze? Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i bliskich. Już dziś wykup Campervan Insurance - pakiet stworzony z myślą o miłośnikach caravaningu. Dzięki niemu zyskasz kompleksową ochronę i już nic nie zepsuje Twojego wypoczynku.