bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 20 kwietnia 2012
  • wyświetleń: 2303

Zakaz stadionowy i grzywna

Karę grzywny oraz tzw. zakaz stadionowy orzekł bielski sąd dla kibica za niewłaściwe zachowanie przed meczem na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony na rozprawę.

W ubiegłą sobotę, 55-letni Tadeusz K. postanowił obejrzeć na żywo mecz Podbeskidzia ze Śląskiem Wrocław. Tuż przed spotkaniem pojawił się przed miejskim stadionem, ale nie został wpuszczony na teren obiektu, bo był nietrzeźwy. Mężczyzna nie chciał dostosować się do poleceń służb porządkowych, a swoje niezadowolenie głośno manifestował używając wulgarnych słów.

Kibic został zatrzymany i następnego dnia doprowadzony do sądu. Ten uznał, że Tadeusz K. jest winny i orzekł karę grzywny w wysokości 2 tys. złotych oraz trzyletni zakaz wstępu na mecze piłki nożnej rozgrywane w ekstraklasie oraz na spotkania TS Podbeskidzie, Polskiej Kadry Narodowej i w turnieju Euro 2012.

Wszystkie zakazy obowiązują zarówno na meczach rozgrywanych w Polsce jak i poza jej granicami.

new / bielsko.info, źródło: Radio Bielsko

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.