Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 18 kwietnia 2019
  • 4 maja 2019
  • wyświetleń: 14020

Właściciele 71 działek nie wydali gruntów pod rozbudowę Cieszyńskiej

Miejski Zarząd Dróg zwrócił się do Wojewody Śląskiego z wnioskiem o przeprowadzenie postępowania egzekucyjnego dotyczącego obowiązku wydania nieruchomości na rozbudowę ulicy Cieszyńskiej w Bielsku-Białej.

cieszyńska
Rozbudowa ulicy Cieszyńskiej · fot. MZD Bielsko-Biała


Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej informuje, iż działając na podstawie art. 17 ustawy z 10 kwietnia 2003 r. o szczególnych zasadach przygotowania i realizacji inwestycji w zakresie dróg publicznych (tj. Dz.U. z 2018 r. poz. 1475) wystąpił do Wojewody Śląskiego o przeprowadzenie postępowania egzekucyjnego dotyczącego obowiązku wydania nieruchomości wynikającego z decyzji ZRID (posiadającej rygor natychmiastowej wykonalności) - na rozbudowę ul. Cieszyńskiej w Bielsku-Białej.

Całość przedmiotowej inwestycji wymaga przejęcia 171 działek gruntowych, jak dotychczas nie wydano jeszcze 71 działek, i w stosunku do nich zostanie przeprowadzona egzekucja administracyjna.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.