bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 5 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 3030

[ZDJĘCIA] Policjanci spełnili marzenie niesłyszącego Patryka

Policjanci z Bielska-Białej po raz kolejny pomogli spełnić marzenie Patryka. 23-latek marzy o założeniu policyjnego munduru. Jego marzenie jest odległe ze względu na niepełnosprawność, ale ostatnio choć przez chwilę mógł poczuć się jak prawdziwy stróż prawa. Z bliska przyjrzał się pracy policjantów. To był dla niego niezapomniany dzień.

Policjanci spełnili marzenie niesłyszącego Patryka · fot. KMP Bielsko-Biała


Patryk jest osobą niesłyszącą. Chłopiec od zawsze marzył, by zostać policjantem. Dlatego bielscy policjanci pomogli mu zbliżyć się do marzeń.

Patryk odwiedził nowoczesną bielską komendę. Miał możliwość obejrzenia strzelnicy i zapoznania się z pracą instruktorów wyszkolenia strzeleckiego. Przyjrzał się z bliska służbie pełnionej przez policjantów z wydziału ruchu drogowego, a na koniec zapoznał się z pracą przewodnika psa służbowego.

Stróże prawa opowiadali o specyfice wykonywanych zadań. Nasz gość z dużym zainteresowaniem wysłuchał opowieści, które w języku migowym przekazywała mu Pani Ewa. Matka Patryka, która w niezwykły sposób wspiera swojego syna w codziennym życiu.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.