bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 28 marca 2019
  • wyświetleń: 6906

Rozciął sobie nożem przedramię, szyję i zakrwawiony uciekł z domu

Kilkunastu policjantów zaangażowanych było w poszukiwania 20-letniego mężczyzny, który usiłował targnąć się na życie. Dzięki szybkiej reakcji policjantów z komisariatu w Jasienicy nie doszło do tragedii. Mundurowi odnaleźli zakrwawionego mężczyznę i udzielili mu pomocy przedmedycznej. Jego życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

Reklama

Policjanci otrzymali informację od matki zaginionego, że jej syn po kłótni z bratem wybiegł nocą z domu. Zaniepokojona kobieta poinformowała, że mężczyzna usiłował popełnić samobójstwo. Rozciął sobie nożem przedramię, szyję i cały zakrwawiony uciekł z domu.

W poszukiwania mężczyzny zaangażowanych było kilkunastu policjantów. Po niespełna 1,5 godzinie, w okolicy masywu leśnego, policjanci z Jasienicy odnaleźli zakrwawionego 20-latka, który miał liczne rany cięte na nadgarstku i szyi. Obrażenia te realnie zagrażały jego życiu. Mundurowi natychmiast udzielili mężczyźnie pierwszej pomocy przedmedycznej i wezwali na miejsce pogotowie ratunkowe, które przewiozło rannego do szpitala. Mężczyzna został otoczony opieką lekarską. Jego życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.