bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 28 marca 2019
  • wyświetleń: 2389

Policja zabezpieczała mecz. Nie doszło do poważniejszych incydentów

Policjanci z bielskiej komendy oraz Samodzielnego Poddziału Prewencji Policji w Bielsku-Białej zabezpieczali mecz piłki nożnej pomiędzy młodzieżowymi drużynami Polski i Niemiec. Na trybunach zasiadło blisko 6000 kibiców. Mundurowi strzegli bezpieczeństwa nie tylko wokół stadionu i na trasach dojazdowych, ale także w całym mieście. Podczas zabezpieczenia tego spotkania nie doszło do żadnych poważniejszych incydentów, ani też zakłócenia spokoju.

Reklama

Policja zabezpieczała mecz. Nie doszło do poważniejszych incydentów - 26.03.2019 · fot. KMP Bielsko-Biała


We wtorek na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej rozegrany został mecz piłki nożnej pomiędzy młodzieżowymi drużynami Polski i Niemiec. Na trybunach zasiadło prawie 6000 kibiców.

Nad bezpieczeństwem mieszkańców i kibiców czuwali policjanci z bielskiej komendy i Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Bielsku-Białej oraz strażnicy miejscy. Mundurowi z prewencji, ruchu drogowego oraz kryminalni byli obecni w całym mieście.

Zabezpieczali trasy dojazdowe i okolice widowiska sportowego. Policjanci dbali, by każdy z uczestników meczu bez przeszkód dotarł na stadion, a potem równie bezpiecznie powrócił do domu. Spotkanie przebiegało spokojnie. Nie doszło do żadnych incydentów, czy zakłócenia spokoju.

ab / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.