bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 27 marca 2019
  • wyświetleń: 5712

[FOTO] Kraksa na Rondzie Solidarności. Wszyscy mieli zielone?

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

W środę, 27 marca około godziny 9:30 na ulicy Warszawskiej w Bielsku-Białej zderzyły się dwa samochody osobowe. Kolizja miała miejsce na Rondzie Solidarności, które tylko z nazwy własnej jest rondem. To zwykłe skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną. Policjanci ustalają kto wjechał na czerwonym świetle.

Reklama

Kraksa na Rondzie Solidarności - 27.03.2019 · fot. ASO Autolux


Sprawę pomoże wyjaśnić monitoring, który jest zainstalowany w obrębie skrzyżowania. Policjanci zapoznają się z zapisem kamer i dzięki temu będą mogli wskazać winnego zdarzenia, w którym szczęśliwie skończyło się tylko na solidnie uszkodzonych samochodach. Nie na wszystkich skrzyżowaniach są miejskie kamery, więc warto żeby każdy kierowca zadbał o swój własny interes i zamontował kamerę we własnym pojeździe.

Na miejscu interweniowały dwa zastępy z JRG-1 w Bielsku-Białej. Strażacy zneutralizowali wyciek płynów eksploatacyjnych, odłączyli akumulatory w uszkodzonych pojazdach i pomogli w uprzątnięciu jezdni. Samochody nie nadawały się do dalszej jazdy i zostały odholowane przez lawety. Utrudnienia w obrębie skrzyżowania trwały niecałą godzinę.

sid / bielsko.info

źródło: ASO Autolux

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj