bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 16 kwietnia 2012
  • wyświetleń: 2436

Przed dworcem pobito 31-latka

Czterech sprawców zaatakowało w niedzielę przed dworcem PKP 31-latka. Pobili go a następnie skradli na jego szkodę telefon komórkowy.

Do zdarzenia doszło tuż po godzinie 15.00 w rejonie dworca PKP przy ul. Warszawskiej w Bielsku-Białej, gdzie przebywał 31-latek. W pewnym momencie podeszli do niego czterej nieznajomi mężczyźni.

Najwyraźniej w grupie czuli się mocni, bo zaatakowali pokrzywdzonego. Rzucili się na niego, pobili a następnie skradli będący w jego posiadaniu telefon komórkowy.

Kilka minut później dzięki obywatelskiej postawie przypadkowego świadka zdarzenia, który wskazał jednego ze sprawców, stojącego na dworcu PKP, policjanci z Komisariatu Policji III w Bielsku-Białej dokonali jego zatrzymania. Przewieziono go do policyjnego aresztu.

Zatrzymany sprawca 37-latek nie ma czystej kartoteki już wcześniej był karany za dokonywanie podobnych przestępstw. O dalszym losie zatrzymanego zadecyduje prokuratura i sąd. Za rozbój grozi mu kara do 12 lat więzienia. Trwają czynności zmierzające do zatrzymania pozostałych sprawców.

new / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.