bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 25 marca 2019
  • 29 marca 2019
  • wyświetleń: 5659

60-lecie Zespół Szkół Technicznych i Handlowych - dawnej "Befamy"

Za nami:

29 marca Zespół Szkół Technicznych i Handlowych im. Franciszka Kępki w Bielsku-Białej (dawna szkoła przyzakładowa przy Bielskiej Fabryce Maszyn Włókienniczych „Befama”) będzie obchodził jubileusz 60-lecia istnienia.

Reklama

befama
Zespół Szkół Technicznych i Handlowych im. Franciszka Kępki w Bielsku-Białej · fot. google.com


Rocznicowe uroczystości rozpoczną się o godz. 10.00 od Mszy św., w katedrze św. Mikołaja, którą odprawią kapłani-absolwenci. O godz. 12.00, w Domu Kultury im. Wiktorii Kubisz odbędzie się oficjalne spotkanie połączone z częścią artystyczną.

Na scenie pojawią się osoby związane z placówką, począwszy od kadetów Lotniczej Akademii Wojskowej, a skończywszy na artyście estradowym, komiku Czesławie Jakubcu. W programie znajdzie się miejsce na niebanalne piosenki, recytacje oraz na spektakl teatralny. Całość zwieńczy spotkanie absolwentów, gości i kadry pedagogicznej w murach szkoły (ul. Lompy 11).

Dyrekcja i grono pedagogiczne ZSTiH serdecznie zaprasza wszystkich absolwentów, współpracowników, sympatyków i osoby związane z placówką, do udziału w uroczystościach.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.