bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 22 marca 2019
  • 23 marca 2019
  • wyświetleń: 2293

Aktywna wiosna z BBOSiR-em. Program zajęć na marzec i kwiecień

Z okazji wiosny Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji zachęca do aktywnego spędzania czasu i skorzystania z oferty przygotowanej na najbliższe miesiące.

Reklama

rekreacja
Aktywna wiosna z BBOSiR-em. Program zajęć na marzec i kwiecień · fot. BBOSiR


Od 25 marca można brać udział w akcji "Wiosna na Orliku".
W poniedziałki o 17:00 odbywać się będą treningi Rugby Tag dla dzieci, które poprowadzą zawodnicy Rugby Club Bielsko-Biała. W środy od 16:00 do 19:00 zajęcia dla dzieci i młodzieży poprowadzi Ulica Kreatywna. W programie m.in. piłka nożna, siatkówka koszykówka czy tenis stołowy.

W czwartki o 18:30 swój czas mają biegacze, którzy pod okiem instruktorów szlifują formę przed nadchodzącym sezonem. Dla seniorów przygotowano grę w boule (pétanque), ćwiczenia ogólnorozwojowe oraz nordic walking.

Więcej informacji w zakładce "Wiosna na Orliku" na stronie Bielsko-Bialskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji www.bbosir.bielsko.pl.

W ostatnią sobotę marca w hali widowiskowo-sportowej "Pod Dębowcem" (ul. Karbowa 26) rozegrany zostanie turniej szachowy w kategorii open.

rekreacja
Aktywna wiosna z BBOSiR-em. Program zajęć na marzec i kwiecień · fot. BBOSiR


Tydzień później na pływalni Troclik odbędzie się V edycja Integracyjnego 24h Maratonu Pływackiego "Płyniemy do Rzymu". Maraton jest kontynuacją Sztafety „Płyniemy do Rzymu”, która miała miejsce 27 kwietnia 2014r. - w dniu kanonizacji św. Jana Pawła II.

W weekend 13-14 rozegrany zostanie turniej Grand Prix Miasta Bielska-Białej w Tenisie Stołowym. Jest to drugi w tym roku turniej, aby być sklasyfikowanym w punktacji generalnej należy wziąć udział w 3 z 4 zawodów. Więcej informacji uzyskacie Państwo na stronie www.bists.pl.

16 kwietnia ruszają "Warsztaty nauki jazdy na rolkach - wiosna 2019". Uczestnicy zostaną podzieleni na trzy grupy:
  • o 16:30 dzieci i młodzież w wieku szkolnym (od lat 6.),
  • o 17:30 swoich sił spróbują dzieci wraz z dorosłymi,
  • o 18:30 uczyć się będą wyłącznie osoby pełnoletnie.


Zajęcia organizowane są głównie dla mieszkańców Bielska-Białej, którzy poszukują ruchu, pragną nabyć nowe umiejętności pod fachowym okiem instruktorów, chcą poznać ciekawych ludzi oraz świetnie się bawić szykując formę do sezonu letniego.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.