bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 21 marca 2019
  • wyświetleń: 5474

[WIDEO, ZDJĘCIA] Wiosna Roberta Biedronia na ulicach Bielska-Białej

Nieprzypadkowo w pierwszy dzień kalendarzowej wiosny sympatycy partii Roberta Biedronia zainaugurowali akcję zbierania podpisów pod listami do Parlamentu Europejskiego.

Reklama

Wiosna Roberta Biedronia na ulicach Bielska-Białej · fot. bielsko.info


- Kiedy w 2004 roku wstąpiliśmy do Unii Europejskiej, byliśmy pełni entuzjazmu. Dziś my, euroentuzjaści jesteśmy zagłuszeni przez eurosceptyków i osoby nacjonalistyczne i czas to zmienić - poinformowała na briefiengu prasowym Anita Ziegler-Chamielec, pełnomocniczka zarządu Wiosny Roberta Biedronia.

23 marca na konwencji w Warszawie mamy poznać liderów list wyborczych partii Wiosna w nadchodzących wyborach do Parlamentu Europejskiego. Najprawdopodobniej trzy dni później Robert Biedroń przedstawi w Katowicach całą drużynę Wiosny w okręgu nr 11.

- Będą to osoby, które są sprawdzone w działaniach, znające języki, skromne, które jeżdżą komunikacją miejską, a nie rządowymi samolotami, które są po prostu wśród nas - dodała Anita Ziegler-Chamielec.

Niewykluczone, że w trakcie kampanii wyborczej Robert Biedroń przyjedzie do Bielska-Białej.

Loading...

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.