bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 19 marca 2019
  • wyświetleń: 2715

Projekt uczennic "Kopernika" pomoże wybrać przyszły zawód

Idziesz do liceum i musisz wybrać profil? Napisałeś maturę i zastanawiasz się, co dalej? Nie masz pojęcia, jakie zawody są dla Ciebie i co właściwie powinieneś w życiu robić? Future Finders powstało właśnie dla Ciebie.

Reklama

Future Finders to projekt realizowany w ramach olimpiady "Zwolnieni z Teorii" przez piątkę dziewczyn z bielskiego Kopernika: Julię Dwornik, Agnieszkę Kanię, Małgorzatę Kudzię, Annę Kuźniar i Aleksandrę Zacny.

- Zorganizujemy dla młodych z Bielska-Białej i okolic wydarzenie, podczas którego będą mogli posłuchać przeprowadzanych na żywo rozmów z przedstawicielami różnych zawodów. Wspólnie z dziennikarzami z projektu redakcjaBB młodzież będzie mogła zapytać o kulisy pracy w danych profesjach oraz wady i zalety z nią związane - informuje Aleksandra Zacny.

Do współpracy zaproszono m.in. dziennikarkę Gazety Wyborczej, chirurga, architekta, filmowca, dyrektor kreatywną Trendy Hair Fashion, a nawet Polkę, która studiowała i pracowała w Londynie. Więcej o gościach i harmonogramie spotkań z nimi znajdziecie na profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/Future-Finders-776113316120889/

Future Finders
Future Finders

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.