bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 18 marca 2019
  • wyświetleń: 5081

[FOTO] Zderzenie VW i autobusu MZK na rogu Andersa i Armii Krajowej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

W poniedziałek, 18 marca około godziny 21:45 na skrzyżowaniu Andersa i Armii Krajowej w Bielsku-Białej doszło do zdarzenia drogowego. Autobus MZK zderzył się tam z Volkswagenem Passatem. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Kraksa na rogu Andersa z Armii Krajowej - 18.03.2019 · fot. sid / bielsko.info


Ustalaniem dokładnych okoliczności zajmują się policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej. Z relacji kilku świadków wynika, że kierowca autobusu MZK przejechał przez skrzyżowanie na czerwonym świetle i dosłownie zmiótł Volkswagena ze skrzyżowania. Latające w powietrzu części karoserii uszkodziły przejeżdżającego w pobliżu Peugeota RCZ.

Jedna osoba wymagała pomocy medycznej. Ruch w obrębie skrzyżowania w trakcie akcji ratowniczej był wstrzymany. W dalszym ciągu można spodziewać się tam sporych utrudnień, które mogą potrwać kilkadziesiąt minut (stan na godzinę 22:35).

sid / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj