bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 12 marca 2019
  • 15 marca 2019
  • wyświetleń: 3923

Finał IV educji DeBBat. Rywalizacja uczniów czterech najlepszych liceów

Za nami:

15 marca, w Auli Liceum Ogólnokształcącego Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja w Bielsku-Białej odbędzie się finał turnieju eliminacyjnego debat oksfordzkich „DeBBaty”.

Reklama

Lech Wałesa w Liceum Ogólnokształacym im. Mikołaja Reja - 07.03.2017 · fot. bielsko.info


Jest to inicjatywa łącząca w sobie turniej debat oksfordzkich i cykl szkoleń projektowych dla licealistów. W projekcie udział bierze 12 miast z całej Polski. W każdym z tych miast organizowane są dwudniowe wydarzenia, na które składają się turnieje eliminacyjne oraz szkolenia z zakresu kompetencji miękkich. Na Wielki Finał odbywający się 29-30 marca w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie zaproszone zostaną najlepsze zespoły z każdego miasta.

Podczas półfinału, który odbył się 17-18 stycznia, zostały wybrane cztery najlepsze licea, które już w najbliższy piątek będą walczyły o miejsce w Wielkim Finale - są to: I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika, IV Liceum Ogólnokształcące im. KEN, Liceum Ogólnokształcące Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja oraz VIII Liceum Ogólnokształcące im. H. Chrzanowskiej.

Lech Wałesa w Liceum Ogólnokształacym im. Mikołaja Reja - 07.03.2017
Finał DeBBat w 2017 roku · fot. bielsko.info


W tym roku gośćmi specjalnymi IV edycji DeBBat w Bielsku-Białej będą: Prezydent Miasta Bielska-Białej Jarosław Klimaszewski, Przewodniczący Rady Miejskiej Janusz Okrzesik oraz Michał Kempa - polski komik uprawiający stand-up, zwycięzca jednego z programów telewizyjnych.

deBBaty

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.