bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 10 marca 2019
  • 11 marca 2019
  • wyświetleń: 38360

Każdy może obejrzeć obraz z kilkudziesięciu kamer

W ramach projektu ITS na 18 skrzyżowaniach w Bielsku-Białej zamontowano kamery monitoringu wizyjnego. Od niedawna obraz z kamer jest prezentowany na stronie internetowej systemu.

Reklama

warszawska
skrzyżowanie ulic Sarni Stok, Warszawska, Kwiatkowskiego · fot. ITS Bielsko-Biała


Prezentowany na kamerach obraz jest poddany procesowi obniżenia jakości oraz odzwierciedla sytuację z kilku minutowym opóźnieniem czasowym. Obraz z kamer można obejrzeć na stronie https://its.bielsko.pl.

System Zarządzania Ruchem w Bielsku-Białej, realizowany w ramach projektu pn. Zaprojektowanie, dostarczenie, wykonanie i uruchomienie do działania w ruchu ulicznym miasta Bielsko-Biała Systemu ITS, w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Rozwój Zrównoważonego Transportu Miejskiego w Bielsku-Białej”, obejmuje swym zakresem 18 kluczowych sygnalizacji świetlnych w mieście, w korytarzu północ - południe, od Sarniego Stoku po skrzyżowanie ul. Partyzantów - al. gen. Władysława Andersa - ul. gen. Bora Komorowskiego, wraz z odgałęzieniem: ul. ks. Stanisława Stojałowskiego do ul. Żywieckiej i ul. Krakowskiej.

Projekt ITS w Bielsku-Białej dofinansowany jest ze środków UE w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020. Jest on częścią przedsięwzięcia realizowanego wspólnie przez Miejski Zakład Komunikacyjny w Bielsku-Białej i Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Rozwój Zrównoważonego Transportu Miejskiego w Bielsku-Białej”.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.