bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 5 marca 2019
  • wyświetleń: 1214

Freestyle Heroes: Niesamowite show z wyjątkowymi bohaterami

Artykuł sponsorowany:

Do wyjątkowego wydarzenia, jakim jest Freestyle Heroes, pozostało niewiele czasu. Już 23 marca Miasto Gliwice zaprosi wszystkich do Areny Gliwice, czyli najnowocześniejszej hali widowiskowej w Polsce, na pierwsze polskie show sportów ekstremalnych. Niesamowitych emocji dostarczą widzom zawodnicy z najwyższej półki - znamy pierwsze nazwiska i gwarantujemy, że będzie to coś, czego widzowie w Polsce w takim wymiarze jeszcze nie widzieli!Wśród ponad trzydziestu zawodników, którzy zmierzą się w aż siedmiu dyscyplinach, nie zabraknie utytułowanych zdobywców medali X Games oraz aspirujących młodych talentów.

W tej wyjątkowej międzypokoleniowej batalii na motocyklach zobaczymy dwóch Polaków: Marcina Łukaszczyka i Bartka Ogłazę z teamu Freestyle Family. To właśnie oni, wraz z sześcioma innymi zawodnikami z zagranicy, zaprezentują swoje najbardziej szalone ewolucje na wysokości niemal trzeciego piętra (!) i udowodnią, że na motocyklu można poigrać z grawitacją.

Niesamowity pokaz zmotoryzowanych uczestników uzupełni salto w tył lekkim pojazdem terenowym tzw. buggy oraz występ braci Siekaj, którzy udowodnią, że quadami można latać z rampy, wcale nie gorzej niż motocyklem, i do tego wykonywać tricki.

Freestayl


Podczas show zobaczymy również zawodników na rowerach. Latając zarówno na BMX, jak i MTB pokażą, że czasem mniej znaczy więcej. Ze względu na mniejszą wagę, tricki na rowerach niejednokrotnie potrafią być bardziej spektakularne, niż te na motocyklach. Tutaj również nie zabraknie Polaków. Wśród nich zobaczymy jednego z najbardziej utytułowanych zawodników, pochodzącego z Suszca koło Żor Dawida Godźka. Ale Dawid to nie jedyny reprezentant Śląska. Marek Łebek z Tarnowskich Gór i Bartek Zięcina z Katowic także powalczą ze znakomitymi zawodnikami zarówno z innych regionów kraju, jak i zagranicy. Jedno jest pewne taki skład gwarantuje potężną dawkę adrenaliny i tricki, które poderwą widzów z krzesełek.

Będą też zawodnicy latający z rampy na rolkach oraz na hulajnogach. Na rolkach nie zabraknie pochodzącego z Rybnika, utytułowanego Tomka Przybylika.

Freestyle Heroes


Wisienką na torcie jest fakt, że to właśnie widzowie będą jedynym sędzią tego wieczoru. Od osób, które wybiorą się 23 marca do Areny Gliwice, zależeć będzie wynik pojedynku młodych i głodnych sukcesów zawodników z tymi nieco starszymi, już utytułowanymi. Young Freaks vs Old School Rockers - dwa pokolenia, setki tricków, jeden sędzia i jeden werdykt. Wygrać mogą tylko najlepsi i to Wy o tym będziecie mogli zdecydować!

Freestyle Heroes to niezwykle dynamiczne show, naszpikowane ewolucjami z najwyższej światowej półki. Do tego niesamowite efekty pirotechniczne i gorące Psycho Dolls, które zaprezentują swój wyjątkowy show z akrobacjami i ogniem. Będzie gorąco! To możemy zagwarantować już teraz.

Wy zagwarantujcie sobie świetny początek wiosny i kupcie bilety już teraz. Aby zdobyć najlepsze miejsca musicie się pospieszyć, bilety rozchodzą się szybko. Znajdziecie je na: ebilet.pl

Link do wydarzenia z najśweższymi informacjami: https://web.facebook.com/events/365651984187349/
Link do zapowiedzi video w serwisie You Tube: youtube.com
Link do zapowiedzi video w serwisie Facebook
Oficjalna strona: http://www.freestyleheroes.pl