bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 4 marca 2019
  • wyświetleń: 3855

Mateusz Oślak w Wójcik Racing Team. Powalczy o Mistrzostwo Polski

Motocyklista z Bielska-Białej dostał się do profesjonalnego zespołu wyścigowego Wójcik Racing Team. Mateusz Oślak powalczy w tym roku w dwóch seriach: Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostwach Polski i Alpe Adria.

Reklama

oślak
Mateusz Oślak w Wójcik Racing Team! · fot. materiały prasowe


W sobotę w trakcie Warsaw Motorcycle Show 2019 odbyło się uroczyste przedstawienie Wójcik Racing Team na 2019 rok i przy okazji oficjalne ogłoszenie wyników testów z końca stycznia, w których młody bielszczanin brał udział. Decyzją Grzegorza Wójcika, szefa zespołu, Mateusz Oślak wraz z dwoma innymi młodymi motocyklistami wszedł w skład teamu na 2019 rok.

Loading...


- Jest to dla mnie i pewnie dla kolegów zaskoczenie gdyż na pewno nie byliśmy przygotowani na to, że do drużyny wejdziemy w trójkę, bo cały czas była mowa o jednym zawodniku, ale jesteśmy mega zadowoleni, że dostaliśmy szansę w trójkę się ścigać - mówił Mateusz Oślak.

oślak
Mateusz Oślak w Wójcik Racing Team! · fot. materiały prasowe

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.