bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 5 marca 2019
  • wyświetleń: 5108

[KONKURS] Pierwsze urodziny Salonu Recman w Bielsku-Białej

Artykuł sponsorowany:

Recman - polska marka stylowej odzieży męskiej, której garnitury nosi sam mistrz Wimbledonu, Łukasz Kubot - zaprasza 15 marca do lokalu w Galerii Sfera przy ul. Mostowej 5 na pierwsze urodziny salonu. Mieszkańcy Bielsko-Białej będą mogli skorzystać z atrakcyjnych rabatów!

Recman - nowa kolekcja


Recman to marka odzieżowa, która specjalizuje się w produkcji męskich garniturów oraz akcesoriów. Powstała w 1986 roku i od tego czasu posiada wiernych fanów wśród mężczyzn ceniących sobie wygodę i ponadczasową elegancję. Wszystkie kolekcje marki są projektowane oraz szyte w Polsce, co zapewnia jej sympatię bardziej świadomych i podchodzących odpowiedzialnie do mody konsumentów, dla których etykieta Made in Poland to gwarancja najwyższej jakości i dbałości o detale.

Sztandarowym wyrobem Recman są eleganckie garnitury oraz stylowe marynarki. Wśród bogatej oferty znajdują się również koszule, spodnie, swetry, płaszcze i kurtki, obuwie czy wyszukane akcesoria i dodatki.

Elegancki sport nie może obyć się bez doskonale skrojonych garniturówW 2011 roku Recman stał się Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji Polski Mężczyzn w tenisie ziemnym. Od tego czasu marka zaczęła być kojarzona z tym prestiżowym sportem. Perfekcyjnie skrojone garnitury z logo marki służą naszym tenisistom poza kortem, np. podczas konferencji prasowych i oficjalnych spotkań. Polski tenis ma potencjał, a dowodem na to jest oszałamiający sukces Łukasza Kubota, najwybitniejszego polskiego tenisisty, który od 2017 roku jest oficjalnym ambasadorem marki Recman oraz mistrzem deblowego turnieju Wimbledon.

Blisko 200 tysięcy złotych na realizację dziecięcych marzeńMarka angażuje się także w akcje społeczne. Od 2014 r. Recman współpracuje z Fundacją Mam Marzenie, wraz z którą realizuje projekt Muszka Marzeń. Zasady akcji są proste: każde 5 zł ze sprzedaży muszki Mosca firma przeznacza na realizację dziecięcego marzenia. W ten sposób udało się sfinansować zakup komputera, wycieczkę do Legolandu czy wyjazd na mecz Barcelony. Dzięki zaangażowaniu klientów i pracowników firmy Recman przekazał na konto Fundacji ponad 190 000 zł, co przełożyło się na realizację aż kilkudziesięciu marzeń.

Konkurs z okazji pierwszych urodzin salonu RecmanW dniu 15 marca każdy, kto odwiedzi salon Recman w Galerii Sfera przy ul. Mostowej 5 będzie mógł skorzystać z 20% zniżki na nieprzecenione produkty.

Tymczasem zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w konkursie! Do wygrania są atrakcyjne nagrody ufundowane przez firmę Recman:

  • I miejsce: 1 x perfumy Recman Challenger + gadżety
  • II miejsce: 1 x spinki Recman + gadżety
  • III miejsce: 1 x krawat + gadżety


Zasady są proste - opowiedz na pytanie konkursowe: Na jaki element męskiej garderoby zwracasz uwagę przede wszystkim i dlaczego?

Odpowiedzi wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem prosimy przesyłać na adres mailowy redakcja@bielsko.info. Czekamy do 12 marca do godziny 20:00! Nagrodzimy trzy najciekawsze i najbardziej trafne odpowiedzi. Zwycięzców poinformujemy drogą mailową. Nagrody będą do odebrania w salonie Recman w Galerii Sfera.

Świętuj razem z nami! Zapraszamy!