bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 27 lutego 2019
  • wyświetleń: 4382

Pijana kierująca przejechała rondo na wprost. Nie była w stanie dmuchnąć

Policjanci z wydziału ruchu drogowego bielskiej komendy zatrzymali 56-letnią kobietę, która kierowała Volkswagenem w stanie nietrzeźwości. Kierująca została zatrzymana w miejscu zamieszkania, chwilę po tym jak zaparkował swój samochód na parkingu przed blokiem.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około 10.30 w Bielsku-Białej na ul. Kazimierza Wielkiego. Kierująca Volkswagenem wyjeżdżała z parkingu. W czasie tego manewru wjechała w przydrożny budynek, uszkadzają elewację. Kontynuowała jazdę odbijając się od krawężników. Przy okazji uszkodziła karoserię swojego samochodu.

Jej niekontrolowane manewry nie umknęły uwadze świadka tego zdarzenia. Kierująca ruszyła w pościg za sprawczynią. Jednocześnie relacjonowała policjantom informacje o drodze jej ucieczki. Kierująca Volkswagenem jechała zygzakiem, a po drodze ignorowała wszelkie możliwe przepisy ruchu drogowego, stwarzając poważne zagrożenie.

Przejechała rondo na wprost i zatrzymała się przed blokiem w bielskich Komorowicach. Chwilę później była już w rękach policjantów. Zatrzymana nie była w stanie dmuchnąć w alkomat. Pobrano od niej krew do dalszej analizy na zawartość alkoholu. Straciła już prawo jazdy. Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi jej teraz do 2 lat więzienia.

ab / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.