bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 27 lutego 2019
  • wyświetleń: 3013

Tymczasowy areszt dla 28-latka za rozprowadzanie narkotyków

Ponad 200 porcji narkotyków nie trafi na rynek dzięki działaniom policjantów z samodzielnego pododdziału prewencji oraz referatu antynarkotykowego bielskiej komendy. Mundurowi zatrzymali 28-letniego mieszkańca Bielska-Białej, który jest podejrzany o wprowadzanie do obrotu znacznych ilości środków odurzających.

Wieczorem w centrum Bielska-Białej policjanci z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji zauważyli mężczyznę, który na ich widok zaczął wyraźnie starać się uniknąć kontroli. Mundurowi zatrzymali 28-latka, przy którym podczas przeszukania odnaleźli ponad 12 porcji amfetaminy.

W trakcie przeszukania mieszkania należącego do bielszczanina, policjanci z referatu antynarkotykowego odnaleźli i zabezpieczyli ponad 140 porcji marihuany, 40 "działek" amfetaminy oraz 20 tabletek ekstazy.

Zatrzymany mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał zarzuty handlu znacznymi ilościami środków odurzających. Za przestępstwa te grozi mu do 12 lat więzienia. Bielski sąd podjął już decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu.

ab / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.