bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 26 lutego 2019
  • wyświetleń: 1975

[FOTO] Utrudnienia na krajowej jedynce. Zapaliła sie auto-laweta

We wtorek, 26 lutego około godziny 6:00 na DK-1 w Czechowicach-Dziedzicach doszło do pożaru samochodu ciężarowego. Sytuacja została stosunkowo szybko opanowana, ale kierowcy utknęli w sporym korku.

Pożar ciężarówki przy DK-1
fot. nadesłane przez czytelnika


Zdarzenie miało miejsce na jezdni w stronę Bielska-Białej w rejonie skrzyżowania z ulicą Mazańcowicką (na przeciw Multispedytora). W ciężarowym Iveco doszło najprawdopodobniej do awarii turbiny, później w okolicy wydechu pojawiły się płomienie, które szofer wstępnie zdołał ugasić za pomocą gaśnicy jeszcze przed przyjazdem straży pożarnej. Sytuacja została opanowana, a nowe samochody transportowane na lawecie nie uległy uszkodzeniom. Ciężarówka nie nadawała się jednak do dalszej jazdy i konieczne było wezwanie holownika. Ten powinien dojechał dopiero około godziny 8:00. Na jezdni w stronę Bielska-Białej utworzył się całkiem spory korek, który w szczytowym momencie miał około 3,5 km.

Pożar ciężarówki przy DK-1
fot. nadesłane przez czytelnika

sid / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.