bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 21 lutego 2019
  • 26 lutego 2019
  • wyświetleń: 5050

[ZDJĘCIA] JIB JAM na Dębowcu - opanowali snowpark

Po raz pierwszy, ale jak zapewniają organizatorzy nie ostatni, snowpark na bielskim Dębowcu stał się areną widowiskowych zmagań sportowych. Dzieci, młodzież, ale i weterani freestyle'owych akrobacji na nartach i snowboardzie pokazali swoje popisowe tricki. Swoje umiejętności zaprezentowało blisko 40 zawodników  m.in. z Bielska, Katowic, Krakowa.

JIB JAM na Dębowcu - 24.02.2019 · fot. Maciej Gałuszka


W minioną niedzielę, 24 lutego, na stoku Dębowca w Bielsku-Białej zadebiutowała impreza freestyle’owa JIB JAM. - Formuła rywalizacji najpierw zakładała rozruch i luźną jazdę, następnie był czas na oceniane przejazdy. Nagrodzono najciekawsze przejazdy na nartach, snowboardzie, a także dodatkowo fajny trick - wyjaśnia Marek Bushman Lachowski, współorganizator wydarzenia i jeden z sędziów.

Wśród narciarzy najlepszy trick wykonali: Wojtek Rajzer i Michał Kulpa. W grupie snowboardzistów największą brawurą popisał się Damian Bojko. Trudnej oceny najlepszych przejazdów dokonywali poza Bushmanem także: Grzegorz Kamiński, Mateusz Cycer i Paweł Chrapek.

JIB JAM na Dębowcu - 24.02.2019
JIB JAM na Dębowcu - 24.02.2019 · fot. Maciej Gałuszka


- Pogoda dopisała. DJ OG wprowadził wszystkich w dobry muzyczny nastrój. Cieszy nas zainteresowanie zarówno zawodników jak i kibiców spoza Bielska-Białej. Mamy nadzieję, że jeszcze w tym sezonie uda się zorganizować podobne wydarzenie  - zapowiada Marek Bushman Lachowski z IloveBB.

- Sezon narciarski trwa, snowpark na Dębowcu jest dostępny, na bieżąco przygotowywany, zachęcam do korzystania - dodaje Marek Bushman Lachowski organizator snowparku na Dębowcu.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.