Wiadomości

  • 19 lutego 2019
  • 24 marca 2019
  • wyświetleń: 19874

Galeria Sfera wprowadziła opłaty na parkingu wielopoziomowym

Dwie godziny parkowania za darmo od poniedziałku do piątku oraz trzy godziny bezpłatnie w weekendy. Od 18 marca Galeria SFERA wprowadził zmiany w parkowaniu na parkingu wielopoziomowym w Galerii II.

parking
Parking w Galerii Sfera II · fot. Galeria Sfera


- Decyzja zarządcy Galerii SFERA wynika przede wszystkim z potrzeby zapewnienia naszym klientom komfortowych warunków do robienia zakupów. Nasze centrum handlowe, ze względu na swój śródmiejski charakter, zapewniało bezpłatny parking w obrębie miejskiej strefy płatnego parkowania. Powodowało to wzmożony ruch na parkingu w godzinach szczytu i wydłużony czas znalezienia miejsca parkingowego - mówi Monika Magner, Dyrektor Galerii SFERA

- Teraz każdy klient może zaparkować bezpłatnie przez dwie godziny, od poniedziałku do piątku, oraz przez trzy godziny w soboty i niedziele. Jak pokazują badania, jest to optymalny czas na zrobienie zakupów w naszym centrum oraz na skorzystanie z oferty gastronomicznej i rozrywkowej - dodaje Monika Magner.

parking
Parking w Galerii Sfera II · fot. Galeria Sfera


Osoby, które wybierają się na seans do Kina Helios, będą mogły parkować bezpłatnie o jedną godzinę dłużej w tygodniu. Ważne, aby przed wyjazdem dokonać walidacji biletu w kasach kinowych.

Korzystanie z parkingu wielopoziomowego będzie bardzo łatwe. Przy wjeździe kierowca pobiera bilet, na podstawie którego naliczany jest dobowy czas postoju. Po zakupach koszt postoju można sprawdzić w dziewięciu automatycznych kasach zlokalizowanych w Galerii II. Jeśli czas postoju nie przekroczy dwóch godzin (od poniedziałku do piątku) lub trzech (w weekend), automat poinformuje klienta, że opłata nie jest wymagana.

Powyżej tego czasu kasa wskaże opłatę za postój. W tygodniu za trzecią rozpoczętą godzinę opłata wynosi 3 zł, a za czwartą i kolejną rozpoczętą godzinę - 4 zł. W weekend czwarta i każda kolejna rozpoczęta godzina postoju kosztuje 3 zł.

parking
Parking w Galerii Sfera II · fot. Galeria Sfera


Na początku marca, w okresie testowym każdy klient wjeżdżający na parking będzie musiał pobrać bilet parkingowy, jednak postój będzie nadal bezpłatny. Opłaty będą pobierane od 18 marca.

Ariel Brończyk / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sfera

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj