bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 19 lutego 2019
  • 21 marca 2019
  • wyświetleń: 3968

ZBIR(y) na rowerach, czyli nowa inicjatywa rowerowa w mieście

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ścieżki rowerowe" podaj

Za nami:

W Bielsku-Białej powstała Zjednoczona Beskidzka Inicjatywa Rowerowa. Grupa ma pełnić zespół doradczy przy prezydencie miasta Bielska-Białej w zakresie szeroko rozumianej polityki rowerowej miasta.

36. rodzinny rajd rowerowy
ZBIR(y) na rowerach, czyli Zjednoczona Beskidzka Inicjatywa Rowerowa · fot. bielsko.info


Zjednoczoną Beskidzką Inicjatywę Rowerową tworzy grupa pasjonatów dwóch kółek, która - w zamierzeniu założycieli - ma się w krótkim czasie przeobrazić w niezależny zespół doradczy prezydenta Bielska-Białej w zakresie szeroko rozumianej polityki rowerowej miasta (i regionu).

Grupa ma za sobą pierwsze spotkania organizacyjne, podczas których dyskutowane były plany i możliwości działania. Jak podkreślają członkowie grupy początki są zwykle najtrudniejsze. Wiary w siebie dodaje im między innymi prezydent miasta - Pan Jarosław Klimaszewski, który jasno wyraził swoje poparcie dla inicjatywy.

Członkowie grupy podkreślają, że historyczną datą dla całego rowerowego Bielska i Białej będzie czwartek 21 marca br. Wtedy to odbędzie się pierwsze spotkanie konsultacyjne Zjednoczonej Beskidzkiej Inicjatywy Rowerowej, na które zaproszeni są wszyscy zainteresowani. Spotkanie odbędzie się w siedzibie Lokalnej Organizacji Turystycznej BESKIDY, przy placu Opatrzności Bożej 18 w Bielsku-Białej. Start o godzinie 16.00.

Jeśli masz jakieś uwagi, pomysły, dobre rady, którymi chcesz się podzielić pisz już teraz na zbir.bielsko@gmail.com.

ab / bielsko.info, źródło: LOT Beskidy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Ścieżki rowerowe

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ścieżki rowerowe" podaj