bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 18 lutego 2019
  • wyświetleń: 1630

Pijany kierowca bez prawa jazdy. Uprawnienia stracił już wcześniej

Policjanci z wydziału ruchu drogowego zatrzymali 60-letniego bielszczanina, który kierował Peugeotem mając blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Zatrzymany nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Stracił je dożywotnio za wcześniejszą jazdę "na podwójnym gazie". Grozi mu teraz do 5 lat więzienia.

W czwartek tuż przed południem w Bielsku-Białej na ul. Straconki, patrol z drogówki zatrzymał do kontroli kierującego peugeotem 206. Badanie alkomatem wykazało, że 60-letni kierujący miał w organizmie blisko 2 promile alkoholu. Nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Sąd zatrzymał mu prawo jazdy dożywotnio za wcześniejsze kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości.

Zatrzymany jest już po zarzutach. Za obecne przestępstwa grozi mu nawet do 5 lat za kratami. O jego dalszym losie rozstrzygnie wkrótce prokuratura i sąd.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.