Wiadomości

  • 15 lutego 2019
  • wyświetleń: 19904

[FOTO] Szaleńcza jazda sportowym autem przerwana srogą kraksą

O dużym szczęściu może mówić kierowca BMW M4, który rozbił pojazd o barierki na trasie S-52 w Jasienicy. Do zdarzenia doszło około godziny 20:00 w okolicy Ceramiki Pilch na pasie w stronę Bielska-Białej. Samochód wart kilkaset tysięcy złotych nadaje się do kasacji. Kierujący wyszedł z opresji bez szwanku.

Kraksa na S-52 w Jasienicy - 15.02.2019 · fot. nadesłane przez czytelnika / Bielskie Drogi


Według relacji dwóch kierowców, którzy chwilę wcześniej ostali wyprzedzeni przez BMW M4, pojazd ten poruszał się z prędkością znacznie powyżej 200km/h. Kierowca utracił panowanie nad kierownicą i z ogromną siłą uderzył w bariery energochłonne. Z pojazdu odpadło mnóstwo części, doszło do wycieku płynów. Odłamki uszkodziły jeszcze jeden pojazd. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe, bowiem do WCPR w Katowicach wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym.

29-letniemu kierowcy nic się nie stało. Sprzątanie jezdni zajęło ponad godzinę. Wrak został odholowany przez pomoc drogą. W czasie czynności służb ratunkowych i późniejszego sprzątania droga była zablokowana. Część kierowców stojących w korku postanowiła zawrócić, jadąc drogą ekspresową pod prąd.

sid / bielsko.info

źródło: bielskiedrogi.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj