Wiadomości

  • 14 lutego 2019
  • wyświetleń: 3012

37-latek odpowie za naruszenia nietykalności cielesnej byłej żony

Zarzuty uporczywego nękania byłej żony i naruszenia jej nietykalności cielesnej usłyszał 37-letni mieszkaniec powiatu bielskiego. Sprawca tych przestępstw został zatrzymany przez policjantów z komisariatu w Szczyrku. Prokurator objął go już policyjnym dozorem. Zakazał mu też kontaktowania się z byłą żoną i zbliżania do niej. Grozi mu do 3 lat więzienia.

Sprawca od dłuższego czasu nękał swoją byłą żonę. Wysyłał do niej liczne sms-y z groźbami. Nachodził ją w mieszkaniu, gdzie wszczynał awantury, w trakcie których przyduszał pokrzywdzoną i uderzał ją w twarz.

Policjanci z komisariatu w Szczyrku zatrzymali awanturnika. Przewieziono go do policyjnego aresztu. Nazajutrz usłyszał on zarzuty nękania swojej żony i naruszenia jej nietykalności cielesnej. Sprawca został doprowadzony do prokuratury. Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór. Zakazał mu też zbliżania się do pokrzywdzonej i kontaktowania się z nią. Za przestępstwa te grozi mu do 3 lat za kratami.

Ariel Brończyk / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.