Wiadomości

  • 11 lutego 2019
  • 17 lutego 2019
  • wyświetleń: 3187

Straż Miejska kupi nowy samochód. Zarezerwowano 170 tys. złotych

Komenda Straży Miejskiej w Bielsku-Białej ogłosiła przetarg na zakup nowego pojazdu. Będzie to samochod patrolowy typu furgon.

straż miejska
Straż miejska kupi nowy samochód. Zarezerwowano 170 tys. złotych · fot. bielsko.info


Pojazd ma być przeznaczony do wykonywania przez Straż Miejską zadań patrolowych i interwencyjnych. W jego wnętrzu wykonywane będą podstawowe czynności służbowe. Ponadto pojazd wykorzystywany będzie do przewozu osób nietrzeźwych do Ośrodka Przeciwdziałania Problemom Alkoholowym lub do miejsca zamieszkania, a także do przewozu osób ujętych do najbliższego Komisariatu Policji.

Zamawiający wymaga, żeby pojemność silnika spełniającego normę emisji spalin Euro 6 nie była mniejsza niż 1590 cm3. Wnętrze pojazdu musi składać się z trzech przedziałów: kabiny kierowcy, przedziału osobowego wraz z miejscem do przewozu urządzeń blokujących koła pojazdów oraz przedziału dla osób ujętych.

Szacunkowa wartość zamówienia wynosi 170 tys. złotych. Samochód patrolowy musi być dostarczony w terminie do 14 tygodni od dnia podpisania umowy.

Ariel Brończyk / bielsko.info

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.