bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 10 lutego 2019
  • wyświetleń: 3552

[KONKURS] Kolejna książka Justyny Chrobak z Bielska-Białej

Justyna Chrobak - bielszczanka, od zawsze kochająca otaczające jej rodzinną miejscowość góry, napisała kolejną książkę. 23 stycznia 2019 roku miała miejsce premiera jej najnowszej książki, "Trzy razy M", która już zdążyła zebrać dobre recenzje.

Justyna Chrobak
Kolejna książka Justyny Chrobak z Bielska-Białej · fot. materiały prywatne


Justyna Chrobak debiutowała w 2011 roku powieścią obyczajową "Zapach miłości". W 2018 roku wydała pierwszy tom sagi z elementami fantasy "Córka lasu", która już niedługo doczeka się kontynuacji. Uwielbia czytać książki przepełnione emocjami i do tego samego dąży, pisząc swoje własne historie. 23 stycznia 2019 roku miała miejsce premiera jej najnowszej książki, "Trzy razy M", która już zdążyła zebrać dobre recenzje.

TRZY RAZY M


Trzy razy MKiedy życie 27-letniej Małgosi rozpada się w drobny mak, dziewczyna postanawia w raz na zawsze odciąć się od przeszłości. Wyjeżdża z Wrocławia i zatrzymuje się u starszej siostry, która pomaga jej stanąć na nogi. Nowe otoczenie, nowi ludzie, nowa praca...

Małgosia czuje, że właśnie rozpoczyna się kolejny rozdział jej życia i jest z tego dumna. Nawet niesympatyczny szef nie stanowi dla niej większego problemu. Ale jak to zwykle z przeszłością bywa, ta lubi powracać w najmniej odpowiednich momentach. Dlatego pewnego dnia dziewczyna będzie musiała raz jeszcze spojrzeć w twarz mężczyźnie, od którego starała się uciec...

Czy to, co wywalczyła dla siebie w nowym miejscu, przepadnie? Czy czarne chmury, które się nad nią zbierają, przyniosą w końcu oczyszczającą burzę?

Profil autorski na Facebooku: Justyna Chrobak - profil autorski.

Konkurs

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.