bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 8 lutego 2019
  • wyświetleń: 3506

Najlepsze Ferie w Parku Trampolin GOjump - Zostań Superhero!

Artykuł sponsorowany:

Park Trampolin GOjump po raz kolejny przygotował mega atrakcje na ferie! Codzienne inne wyzwania do pokonania, a w nagrodę każdy otrzyma super odznaki i stanie się GOjump Superhero! Akcja trwa od 10 do 24 lutego.

GoJump


Wskocz w ferie do GOjump, pokonaj 3 wyzwania, zbierz wszystkie moce i zostań GOjump Superhero! A jakie moce są do zdobycia? Oczywiście Moc Siły, Moc Szybkości i Moc Zwinności. Codziennie co godzinę Trenerzy GOjump zaproszą Was do zabawy i pokonania 3 wyzwań super mocy. Na każdego kto wykona te 3 zadania będzie czekał mega gadżet w recepcji: Odznaka GOjump Superhero!

W czasie ferii do zebrania są aż 3 odznaki:
  • Zielona - to pierwsza odznaka do zdobycia za wykonanie 3 zadań.
  • Srebrna - aby ją otrzymać musisz wykonać kolejne 3 zadania i pokazać zieloną odznakę w recepcji.
  • Złota - najtrudniejsza do zdobycia! Wykonaj kolejne 3 zadania i pokaż dwie poprzednie odznaki w recepcji.


„Zapraszamy wszystkich! Małych i Dużych! Każdy może zostać GOjump Superhero! Wystarczą gojumpowe skarpetki, odrobina odwagi i dobra zabawa gwarantowana!: zaprasza menager Parku Trampolin GOjump, Agnieszka Pudełko.

GOjump przygotował także Strefę Nauki Salta przy poduszce pneumatycznej! Chętni pod okiem wykwalifikowanego Trenera będą mogli próbować nauczyć się robić salto i innych ewolucji!Wszystkie atrakcje będą w cenie biletu. Bilety można rezerwować na stronie już teraz: www.bielsko.gojump.pl Park Trampolin GOjump, ul. Legionów 26/28 w Bielsku-Białej.

Park Trampolin GOjump to najfajniejszy tego typu obiekt na Śląsku. Ma aż 10 stref atrakcji, w tym: trampoliny, strefę zbijaka i koszykówki, basen z gąbkami, trampoliny sportowe i salon gier zręcznościowych.