bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 6 lutego 2019
  • wyświetleń: 3777

Będą kolejne tablice informacji pasażerskiej. Dwie na Złotych Łanach

Z odpowiedzi na interpelację radnego Maksymiliana Prygi, który na styczniowej sesji wnioskował o montaż tablic dynamicznej informacji pasażerskiej na przystankach na terenie osiedla Złote Łany, dowiadujemy się o planach montażu 30 nowych tablic DIP na kolejnych przystankach autobusowych w mieście.

tablic dynamicznej informacji pasażerskiej
Będą kolejne tablice informacji pasażerskiej. Dwie na Złotych Łanach · fot. UM Bielsko-Biała


W ubiegłym roku na 23 przystankach autobusowych w Bielsku-Białej zainstalowano tablice dynamicznej informacji pasażerskiej.

- Mając na uwadze potrzebę dalszego rozwoju obszarowego ITS na kolejnych ciągach komunikacyjnych, trwają prace przygotowawcze celem wdrożenia kolejnego etapu systemu. Planuje się montaż tablic DIP na 30-stu kluczowych przystankach autobusowych, w tym także w dwóch lokalizacjach na terenie osiedla Złote Łany - poinformował Przemysław Kamiński, zastępca prezydenta miasta Bielska-Białej

Tablice na terenie Złotych Łanów mają stanąć na przystanku Osiedle Złote Łany (135) oraz Jutrzenki SAM (133) - oba przystanki w kierunku centrum.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.