Wiadomości
- 5 lutego 2019
- wyświetleń: 13221
Youtuber nagrał film o Bielsku-Białej i problemach naszego miasta
"Człowiek Warga" zrealizował w naszym mieście film. Youtuber przedstawił aż 57 rzeczy, które denerwują w Bielsku-Białej.
Przypominamy, że kilka dni temu Maciej Dąbrowski - znany w sieci jako "Człowiek Warga", zachęcał mieszkańców Bielska-Białej do dzielenia się pomysłami na film. Na podstawie opinii bielszczan powstał kolejny materiał z cyklu filmów o polskich miastach i sprawach, które denerwują ich mieszkańców.
Autor kanału "Z Dvpy" w filmie przestawił m.in. problem jednoczesnego remontu trzech głównych dróg w mieście, słynny zakręt idiotów oraz problem zanieczyszczenia powietrza.
Film można obejrzeć tutaj. Uwaga - materiał zawiera wulgaryzmy.
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.