bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 1 lutego 2019
  • wyświetleń: 2179

43-latek nadużywał alkoholu i znęcał się psychicznie nad matką i siostrą

Najbliższe miesiące spędzi w areszcie 43-letni mężczyzna, który jest podejrzany o znęcanie się nad matką i siostrą. Sprawca został zatrzymany przez policjantów z komisariatu I w Bielsku-Białej. Jest już po zarzutach. Bielski sąd, na wniosek śledczych, podjął decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Policjanci pracowali nad sprawą przemocy domowej, do której dochodziło w jednym z mieszkań w Bielsku-Białej. 43-letni mężczyzna nadużywał alkoholu. Wszczynał awantury, w czasie których znęcał się psychicznie nad swoją matką i siostrą. Groził też pokrzywdzonym pozbawieniem ich życia. Kilka dni temu sprawca został zatrzymany przez policjantów. Usłyszał zarzuty i został doprowadzony do prokuratury i sądu.

Śledczy wnioskowali o jego tymczasowe aresztowanie. Sąd przychylił się do tego wniosku. Najbliższe miesiące zatrzymany spędzi w areszcie. Za przemoc domową grozi mu teraz do 5 lat więzienia.

BM / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.