bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 31 stycznia 2019
  • wyświetleń: 3838

Policjanci zatrzymali 27-latka, u którego znaleźli 120porcji marihuany

Policjanci z bielskiego samodzielnego pododdziału prewencji zatrzymali 27-letniego bielszczanina podejrzanego o posiadanie narkotyków. W czasie przeszukania mężczyzny oraz jego mieszkania policjanci odnaleźli 120 porcji dilerskich marihuany. Podejrzany odpowie za posiadanie znacznych ilości środków odurzających. Grozi mu do 8 lat więzienia.

marihuana
fot. KMP Bielsko-Biała


Do zatrzymania mężczyzny doszło w Bielsku-Białej przy ul. 3-go Maja. Policjanci zauważyli młodego bielszczanina, który na ich widok zachowywał się wyjątkowo nerwowo. Nic dziwnego - podczas jego przeszukania policjanci znaleźli kilka porcji marihuany. Natomiast w mieszkaniu sprawcy mundurowi odnaleźli dodatkowo ponad 100 dilerskich działek tego narkotyku.

Zatrzymany został przewieziony do policyjnego aresztu. Dzisiaj kryminalni z referatu antynarkotykowego bielskiej komendy przedstawili mu zarzuty. 27-latek odpowie za posiadanie znacznych ilości środków odurzających, za co grozi mu do 8 lat więzienia. O jego dalszym losie zadecyduje prokurator.

BM / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.