bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 26 stycznia 2019
  • wyświetleń: 3006

Dwóch napastników pobiło 42-latka. Poszło o kobietę

Policyjni wywiadowcy z wydziału prewencji bielskiej komendy zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, którzy są podejrzewani o pobicie 42-letniego bielszczanina. Zatrzymani usłyszą zarzuty. Za przestępstwo to grozi im do 3 lat za kratami.

Do zdarzenia doszło w czwartek wieczorem w jednym z lokali w Bielsku-Białej przy ul. Broniewskiego. Pomiędzy mężczyznami doszło do kłótni, a powodem była zazdrość o kobietę. Napastnicy zaatakowali pokrzywdzonego. Pobili go i skopali po całym ciele. 42-latek trafił do szpitala.

Chwilę później policjanci zatrzymali dwóch sprawców w wieku 21 i 22 lat. Zatrzymani zachowywali się wyjątkowo agresywnie wobec stróżów prawa. Szarpali się, wyrywali i usiłowali uciec. Szybko ich obezwładniono i zakuto w kajdanki. Badanie stanu ich trzeźwości dało wyniki od 1 do 1,5 promila alkoholu. Zatrzymani zostali przewiezieni do policyjnego aresztu. usłyszą zarzuty, a o ich dalszym losie rozstrzygnie prokurator.

ab / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.