bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 22 stycznia 2019
  • wyświetleń: 3146

Azjatyckie ferie zimowe w Bielsku-Białej

Artykuł sponsorowany:

Ferie zimowe w naszym województwie powoli się zbliżają. Jeśli jeszcze nie macie planów na kreatywny wypoczynek Waszych dzieci to szkoła językowa Hiromi serdecznie zaprasza na półkolonie w klimacie azjatyckim.

Szkoła Językowa Hiromi - półkolonie w klimacie azjatyckim


Japoński, koreański, chińskiW dniach 11-15 lutego Szkoła Hiromi organizuje w Bielsku-Białej już po raz czwarty zimowe półkolonie językowe dla miłośników Azji. Podczas tej edycji półkolonii młodzież będzie miała okazję nauczyć się podstawowych zwrotów w języku japońskim, koreańskim i chińskim, a także wziąć udział w wielu zajęciach artystycznych i plastycznych zaczerpniętych z azjatyckiej kultury i sztuki.

Zajęcia artystycznePodczas tej edycji półkolonii wśród warsztatów pojawią nowości takie jak katagami - czyli japońska sztuka barwienia tkanin czy kirigami - sztuka cięcia papieru.

W lutym rozpoczyna się również chiński Nowy Rok, dlatego pojawią się także warsztaty robienia lampionów, którymi w Chinach przystraja się tradycyjnie ulice na obchodzone dwa tygodnie po Nowym Roku Święto Lampionów.

Poza nowymi warsztatami w programie znajdują się oczywiście stałe punkty każdych półkolonii czyli rysowanie mangi, warsztaty origami czy kaligrafia japońska.

Japońskie przysmakiNa zakończenie półkolonii odbędzie się tradycyjne już sushi party wraz pokazem, degustacją oraz warsztatami sushi dla uczestników półkolonii. Podczas konkursów, które odbędą się w ostatnim, dniu półkolonii będzie również możliwość wygrania japońskich i koreańskich słodyczy.

Szczegóły ferii znajdują się na stronie internetowej szkoły: hiromi.pl/oferta/ferie-zimowe-z-jezykiem-i-kultura-japonii

Nowe kursy wiosna 2019W styczniu i lutym trwa także rekrutacja na kursy językowe do nowych grup w semestrze letnim, który rozpocznie się od 25 lutego. Od tego semestru nauka będzie możliwa również w sali lekcyjnej w Żywcu.

Wszystkie informacje znajdują się na stronie internetowej szkoły pod adresem: hiromi.pl/blog/2019/01/zapisy-na-semestr-letni-2019

Dane kontaktowe:

Szkoła Językowa Hiromiul. 11 Listopada 60-62
43-300 Bielsko-Biała
tel: 518625510
e:mail: sekretariat@hiromi.pl
hiromi.pl