bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 21 stycznia 2019
  • wyświetleń: 3032

Potrącenie na przejściu dla pieszych. Kierowca był nietrzeźwy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Policjanci z bielskiej drogówki ustalają okoliczności dzisiejszego potrącenia pieszej. Do zdarzenia doszło tuż przed 7.00 w Bielsku-Białej na ul. Piastowskiej. Kierujący Fordem potrącił 38-letnią kobietę na oznakowanym przejściu dla pieszych. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca miał w organizmie blisko promil alkoholu.

Z ustaleń wynika, że kierujący Fordem 38-latek w czasie skrętu z ul. Piastowskiej w ul. Listopadową, na oznakowanym przejściu potrącił pieszą. Poszkodowana została przewieziona do szpitala. Na szczęście nie odniosła poważniejszych obrażeń ciała.

Policjanci poddali kierującego badaniu alkomatem. Badanie wykazało, że mężczyzna miał w organizmie prawie promil alkoholu. Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi mu do 2 lat więzienia. O jego dalszym losie rozstrzygnie wkrótce prokuratura i sąd.

ab / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj