bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

 • 24 stycznia 2019
 • wyświetleń: 4086

Koncert w BCK: Waldemar Malicki - Klasyka po bandzie

Artykuł sponsorowany:

Oszałamiająca muzyka, pełen seksapilu zespół oraz rozbrajające żarty „tu i teraz”. Zapraszamy na pełne pozytywnej energii koncertowe show w takt melodii wygrywanych przez charyzmatycznego wirtuoza Waldemara Malickiego. To wszystko już w kwietniu w Bielsku-Białej.

Waldemar Malicki
Waldemar Malicki - Klasyka po bandzie - już w kwietniu w Bielsku-Białek


Dwa koncerty odbędą się 6 kwietnia w Bielskim Centrum Kultury - o godz. 17:00 i 20:00. Bilety do nabycia w kasie Bielskiego Centrum Kultury, przy ul. Juliusza Słowackiego 27, a także:Kontakt ws. zamówień grupowych:
 • tel. 77 441 05 33
 • e-mail: bilety@eskander.pl


Waldemar Malicki


Opis koncertu Waldemar Malicki - Klasyka po bandzieOszałamiająca muzyka, pełen seksapilu zespół oraz rozbrajające żarty „tu i teraz”. Zapraszamy na pełne pozytywnej energii koncertowe show w takt melodii wygrywanych przez charyzmatycznego wirtuoza Waldemara Malickiego.

MUZYKA


Pianista wraz z porywającymi muzykami i doskonałymi solistami zaprezentują największe hity Pucciniego, Bramsa, Verdi’ego czy Bizeta, które zaskoczą swoim brzmieniem niczym przeboje napisane współcześnie. Muzyczny spektakl zachwyca ogromną ilością pianistyki i różnorodnością subtelnych klimatów, a energetyczne utwory oczarują niejednego melomana.

HUMOR


Pełen temperamentu koncert to także spotkanie z wyśmienitym humorem! Kilkadziesiąt skeczy muzycznych przeplata się z dowcipem politycznym, obyczajowym i światopoglądowym. Anegdoty z najwyższej półki nie tylko bawią do łez, ale także trafnie komentują naszą współczesność.

OCZYSZCZENIE 


Naga prawda o klasyce - Waldemar Malicki i band, będąc odpowiedzią na otaczającą rzeczywistość, zaskakuje aktualnością. To zabawa połączona z refleksją, która skłania do myślenia, a jednocześnie urzeka lekkością.
Ta absolutnie nowa forma artystyczna, wypełniona mnóstwem oczyszczającego śmiechu, to gwarancja inteligentnej rozrywki i przyjemnej odskoczni od codzienności. Nie może tam Państwa zabraknąć!

Scenariusz i reżyseria Jacek Kęcik

Występują:

 • 
Fortepian Waldemar Malicki
  Waldemar Malicki
 • Wiolonczela Małgorzata Krzyżanowicz
  Waldemar Malicki
 • Sopran Anita Rywalska
  Waldemar Malicki
 • Tenor Marcin Pomykała
  tenor Marcin Pomykała


Czas trwania: 90 min