bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 17 stycznia 2019
  • 18 stycznia 2019
  • wyświetleń: 3663

Bielszczanie zaapelują do Jurka Owsiaka, aby był dalej szefem WOŚP

W najbliższą niedzielę o godzinie 20.00 na placu Bolesława Chrobrego bielszczanie symbolicznie zaapelują do Jerzego Owsiaka, aby pozostał szefem Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Loading...


W związku z wydarzeniami, które miały miejsce w Gdańsku w czasie 27. Finału WOŚP, Jerzy Owsiak postanowił zrezygnować z pełnienia funkcji prezesa zarządu Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Wiele osób ciągle nie może pogodzić się z decyzją założyciela fundacji. Tak powstała nieformalna akcja #muremzaowsiakiem. W wielu polskich miastach w niedzielę 20 stycznia o godzinie 20.00 odbędą się symboliczne światełka do Nieba dla Jurka Owsiaka. Wsparcie dla byłego już prezesa WOŚP popłynie także z Bielska-Białej.

- Apelujemy: Jurek, zostań! Nikt nie ma Tobie za złe tego, co się stało. Wielka Orkiestra to Ty. Stworzyłeś coś niesamowitego. Coś, co wymyka się jakimkolwiek definicjom i standardom akcji charytatywnych. Wiemy, że możesz być zmęczony. Kto by nie był, gdyby za czyste dobro czekało go tyle hejtu? Bielszczanie są z Tobą! - apelują "Obywatele Bielska-Białej", organizatorzy wydarzenia.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.