bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 17 stycznia 2019
  • 6 lipca 2019
  • wyświetleń: 18732

Bielsko-Biała Beer Fest: piwa rzemieślnicze, food trucki i koncerty

Za nami:

Już w ten weekend w Bielsku-Białej odbędzie się pierwszy festiwal piw rzemieślniczych "Bielsko-Biała Beer Fest". Do naszego miasta zjedzie 16 browarów rzemieślniczych. Każdy będzie mógł spróbować piw, których na co dzień nie serwuje się w lokalach.

piwo


Impreza odbędzie się w dniach 5-6 lipca w Grępielni - na zewnątrz i w klubie. Do spróbowania będzie kilkadziesiąt piw, które zaserwuje aż 16 browarów rzemieślniczych. Na terenie imprezy powstanie też specjalna strefa food trucków.

W ramach "Bielsko-Biała Beer Fest" odbędą się koncerty. W piątek na festiwalowym terenie zagrają sound-systemy z muzyką dub i reggae. W sobotę natomiast na scenie Metrum Jazz Club wystąpi gwiazda festiwalu - Tymon Tymański z repertuarem swoim oraz Grzegorza Ciechowskiego.

piwo


Przewidziano prelekcje na temat piw, jego prozdrowotnych właściwości. Lokalny oddział Polskiego Stowarzyszenia Piwowarów Domowych przeprowadzi pokaz warzenia piwa na żywo. Na Festiwalu Piw Rzemieślniczych odbędzie się także turniej beer-pong'a.

Wstęp na teren festiwalu jest płatny. Jednodniowy bilet kosztuje 10 zł. Bilety można nabyć na stronie www.kupbilecik.pl.

Zachęcamy do polubienia strony wydarzenia na Facebooku.

Portal bielsko.info objął patronat medialny nad imprezą.

beer fest

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.